Вінниця
Підтримуй проєкт
Комунальний заклад «Гуманітарна гімназія №1 ім. М.І. Пирогова Вінницької міської ради»
Комунальний заклад: "Навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - ліцей №7 Вінницької міської ради"
Комунальний заклад "Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №8 Вінницької міської ради"
Комунальний заклад "Загальноосвітня школа І-ІІІ ст.№10 Вінницької міської ради"
Комунальний заклад "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №12 Вінницької міської ради"
Комунальний заклад "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №18 Вінницької міської ради"
Комунальний заклад „Загальноосвітня школа I-ІІІ ст. N21 Вінницької міської ради“
Комунальний заклад "Навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів–гімназія № 23 Вінницької міської ради"
Комунальний заклад ,,Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №19 Вінницької міської ради"
Комунальний заклад "Гімназія 24 Вінницької міської ради"
Комунальний заклад "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №26 Вінницької міської ради"
Комунальний заклад "Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №27 Вінницької міської ради"
Комунальний заклад "Навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ст.- гімназія № 30 ім. Т Шевченка Вінницької міської ради"
Комунальний заклад "Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №33 Вінницької міської ради"
Комунальний заклад "Вінницький технічний ліцей"
Комунальний заклад "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 ім. Д.І.Менделєєва Вінницької міської ради"

Школи

кількість підключених шкіл

Учні

кількість учнів прийнявших участь у конкурсі

Проєкти

загальна кількість поданих проєктів

Переможці

кількість проектів-переможців

Кошти

3630700грн

загальна сума коштів виділених на ШГБ