ХТЛ-09-02 Спорт - це життя!
Станом на April 27 за проєкт проголосувало 113 особи
Дмитро ОВЧАРЕНКО
9/23/2021 - 11/30/2022
Результатами проєкту зможуть користуватись усі вікові групи учнів ліцею.
Херсонський Таврійський ліцей Херсонської міської ради, вул. вишнева, 44, приміщення спортивної зали ліцею.
26801.88 грн
Організація дозвілля
Ми, учнівська молодь Херсонського Таврійського ліцею, прагнемо, щоб у нашому навчальному закладі учні були здоровими, рухливими, веселими та йшли по життю з гаслом "СПОРТ - ЦЕ ЖИТТЯ! Тому наш проєкт спрямований на пропагування здорового способу життя, зменшити час на використання гаджетів під час перерв, що сприятиме розвитку фізичних, соціальних, рухових здібностей учнів, підвищення їх фізичної підготовки. Основна ідея проєкту - забезпечення якісним сучасним спортивним інвентарем спортивної зали ліцею, оскільки наявний спортивний інвентар застарілий, виглядає не привабливо та його не достатньо для задоволення запитів та потреб учнів.
Забезпечення новим сучасним спортивним інвентарем спортивної зали ліцею відповідно до запитів та потреб учнів, що створить комфортніше середовище для фізичного розвитку учнів та допоможе в популяризації фізичної культури та спорту серед учнівської молоді.
Проєкт спрямований на осучаснення спортивного інвентарю для належного матеріально-технічного забезпечення проведення уроків фізичної культури, зацікавленість заняттям спортом та ведення здорового способу життя. У рамках проєкту передбачається закупівля спортивного інвентарю.
Графічні матеріали:
project image