ХТЛ-10-03 Технології допомагають навчанню
Станом на March 29 за проєкт проголосувало 41 особи
Анатолій БУГАЄНКО
9/23/2021 - 11/30/2022
Проєкт задовольняє потреби всіх вікових категорій учнів, а також вчителів ліцею.
Херсонський Таврійський ліцей, вул. Вишнева, 44, комп'ютерні класи ліцею.
26801.88 грн
Розвиток освітніх процесів
Сучасне життя неможливо уявити без інформаційних технологій. Все життя людини так чи інакше пов'язано з отриманням, накопиченням і обробкою інформації. А сучасний освітній процес характеризується все більш широким застосуванням в ньому комп`ютерних технологій. Оскільки деякі комп'ютери в ліцеї є доволі застарілими, мають невеликий об'єм пам'яті, що ускладнює їх ефективність та затримує роботу учнів у кіберпросторі. Тому основна ідея проєкту полягає в модернізації комп'ютерного устаткування класів, що сприятиме підвищенню цифрової грамотності учнів та спонукатиме до оволодіння новими іноваційними комп'ютерними технологіями.
Модернізація комп'ютерного устаткування для підвищення комп'ютерної грамотності учнів.
У рамках проєкту планується модернізація наявної в ліцеї комп’ютерної техніки. А саме, закупівля додаткового обладнання, налаштування та презентація учням ліцею нових можливостей інформаційних технологій.
Графічні матеріали:
project image