ХТЛ-09-01 Зміни на краще!
Станом на April 25 за проєкт проголосувало 82 особи
Катерина ПЕТРИЧЕНКО
9/23/2021 - 11/30/2022
Проєкт задовольняє потреби учнів 1-11 класів хореографічного відділення ліцею.
Херсонський Таврійський ліцей Херсонської міської ради, вул. Вишнева 44, приміщення роздягалень для учнів хореографічного відділення.
26801.88 грн
Поліпшення закладу загальної середньої освіти
Актуальність даного проєкту обумовлена необхідністю створення комфортних умов в облаштуванні роздягалень для учнів хореографічного відділення. У приміщенні не вистачає освітлення, дзеркал, стіни й стеля потребують косметичного ремонту, а застаріле устаткування - заміни на більш сучасне. Запропонована ідея проєкту не лише покращить естетичний вигляд і зручність роздягалень, але й додасть ліцеїстам настрою для більшої вмотивованості у навчанні та прагненні до творчих злетів.
Модернізувати роздягальні, створити оптимально комфортні умови для учнів хореографічного відділення.
1. Закупівля нового обладнання та матеріалів. 2. Демонтування застарілого обладнання, освітлення, лінолеуму. 3. Косметичний ремонт стін та стелі, встановлення освітлення, укладання лінолеуму. 4. Встановлення нового устаткування в роздягальні. 5. Презентація оновлених роздягалень.
Графічні матеріали:
project image