ЗдорОво! Спортивно! Дружно!
Станом на April 19 за проєкт проголосувало 234 особи
Макаренко В.П., Романюк С.,Тищенко Д., Корнієнко А., Лепеха В., Зима С.
11/22/2020 - 12/10/2020
У результаті реалізації проєкту буде забезпечений більш широкий доступ учнів 1-11 класів до активних спортивних та оздоровчих занять, зокрема таких ефективних, як шейпінг ,рухливі ігри, квести, табати,групові та парні гімнастичні танці, акробатика і под.
Кролевецька ЗОШ №5, спортзал
5000 грн
Аналіз листків здоров’я школярів різного віку, спостереження медичного працівника закладу свідчать, що діти страждають від сидячого способу життя, одноманітності. У коридорах бігати не можна, знаходження у класах призводить до задухи, зниження працездатності, підвищення агресії. Результати опитування учнів5-11 класів свідчать про гостру потребу в активних заняттях на перервах та після уроків, урізноманітненні уроків фізичної культури,виховних годин , змаганні класів. За опитуванням, діти хотіли б красиво і сучасно оформлений простір для активного відпочинку, знайомства зі спортивними навичками, жвавих ігор, вільного спілкування. Створення магніту активного спілкування у спортзалі знизить напругу на уроках, дозволить активній дитині розвантажитися, змінити розумову діяльність на фізичну.
Проєкт передбачає створення на території школи магніту для активного спілкування, спортивних змагань та ігор дітей усіх вікових та фізкультурних груп, створення бази для реалізації здоров»язберігаючих парадигм виховання дітей і молоді, моделювання позитивного іміджу спортивно активної людини, підвищення популярності спортивних і оздоровчих занять як основи здорового способу життя.